Treniņi, vingrošanas nodarbības notiek fizioterapeitu vadībā. Treniņu plānus sagatavo atbilstoši pacienta vai sportista vēlamajiem mērķiem, plāniem, veselības stāvoklim, sagatavotības līmenim.
Treniņu plāni, individuālie treniņi ietver fizioterapeita konsultāciju, treniņu plānu, sasniegtā rezultāta kontroltestus, kas palīdz novērtēt treniņu efektivitāti, mainīt treniņu plānus, intensitāti, slodzi, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Fizioterapeits izvērtē pacienta fizisko sagatavotību, veselības stāvokli, attiecīgi sastāda piemērotāko treniņu plānu atbilstoši mērķiem.
Individuālie treniņi tiek piemēroti katram individuāli, atbilstoši vēlmēm, mērķiem, pašsajūtai, veselības stāvoklim un fiziskajai sagatavotībai. Vingrojumu plānu izstrādi apvieno ar individuālo treniņu kopā ar fizioterapeitu.
Sazinies, konsultējies, izstāsti savus mērķus, vēlmes un iespējas. Izveidosim treniņu vai vingrošanas nodarbību plānu piemērotu tieši Tev.
Fizioterpijas centrā ir iespēja iegādāties nepieciešamo inventāru.
OTRDIEN 9:00 un CETURDIEN 9:00. Vidējas intensitātes ārstnieciskā vingrošana. Vada fizioterapeits.
Rīta grupu ārstnieciskā vingrošana ir zemas un vidējas intensitātes fizioterapeita vadībā. Nodarbību laikā nostiprina dziļo muskulatūru, uzlabo locītavu kustību apjomu un koordināciju, uzlabo fizisko sagatavotību.
Vingrojumu intensitāte tiek piemērota atbilstoši vingrotāju fiziskajai sagatavotībai un veselības stāvoklim.
Ārstnieciskās vingrošanas ieguvumi:
Ārstnieciskā vingrošana var būt noderīga dažādos gadījumos, piemēram:
OTRDIEN 17:30 un CETURTDIEN 17:30.
Vidējas intensitātes ārstnieciskā vingrošana.
Ārstnieciskā vingrošana ietver dažādus vingrojumus, atbilstoši konkrētās grupas fisikai sagatvotībai un nepieciešamībai nostiprināt, uzlabot fizisko veselību.
Ārstnieciskā vingrošana palīdz mazināt, novērst pacienta funkcionālos traucējumus, sāpes, palīdz atveseļoties pēc operācijas vai traumas.
Vidējas intensitātes ārstnieciskā vingrošana mugurai, pleciem, sprandai, stājas uzlabošanai. Šeit apvienoti dziļās muskulatūras nostiprināšanas, spēka, līdzsvara un stiepšanās vingrinājumi:
Vingrošanas nodarbība izveidoja un vada fizioterapeite Liene Pļaviņa.
Ārstnieciskā vingrošanas nodarbība ir vidējas intensitātes,
Kā norit ārstnieciskā vingrošana?
Sākotnēji fizioterapeits veic pacienta vērtējumu, nosakot problēmas un izstrādājot individuālu vingrojumu programmu. Vingrojumi tiek veikti fizioterapeita uzraudzībā, un pakāpeniski pacientu iemāca veikt tos patstāvīgi mājās.
Agrīna stājas problēmu novēršana var palīdzēt novērst nopietnākas muskuļu un skeleta problēmas vēlāk dzīvē.
Ieguvumi:
Uzlabota stāja: Izmantojot mērķtiecīgus vingrinājumus, fizioterapeits var palīdzēt nostiprināt muskuļus, kas balsta mugurkaulu, un uzlabot balansēšanu, tādējādi panākot vertikālāku un līdzsvarotāku stāju.
Daudziem jauniešiem ir sāpes mugurā, kaklā un plecos, ko izraisa nepareiza stāja. Ārstnieciskā vingrošana var palīdzēt mazināt šīs sāpes, stiprinot muskuļus un uzlabojot elastību.
Palielināts enerģijas līmenis: Laba stāja nodrošina optimālu elpošanas un asinsrites sistēmas darbību. Uzlabojot stāju, jauniešiem var palielināties enerģijas līmenis un samazināties nogurums.
Uzlabojas fiziskā izturība: Pareiza stāja ir būtiska optimālai sportiskajai izturībai. Ārstnieciskā vingrošana var palīdzēt uzlabot līdzsvaru, koordināciju un lokanību, tādējādi uzlabojot sniegumu sportā un fiziskajās aktivitātēs.
Ārstnieciskā vingrošana var palīdzēt mazināt spriedzes galvassāpes un uzlabot vispārējo pašsajūtu.
Paaugstināta pašapziņa: Laba stāja var veicināt pārliecinātāku izskatu.
Ārstnieciskā vingrošana pēc operācijas vai traumas sniedz daudzpusīgus ieguvumus atveseļošanās procesā:
Ārstnieciskā vingrošana individuāli ir zemas vai vidējas intensitātes.
Pirms vingrošanas vispirms ir konsultācija ar fizioterapeitu, kas izvērtēs pacienta veselības stāvokli un izstrādās individuālu vingrojumu programmu. .
Ātsnieciskā vingrošana atsāksies no oktobra.
Ārstnieciskā vingrošana stājas korekcijai ir paredzēta dažādu ķermeņa deformāciju mazināšanai (mugura, kājas, stāja utt.), to novēršanai, mērķis mazināt to progresēšanu. Vislabāk stājas korekcijas veikt bērnībā, skolas vecuma bērniem.
Stājas korekcijas vingrošanas uzlabo ķermeņa simetriju, koordināciju, līdzsvaru, nostiprina dziļo muskulatūru, mazina kaulu deformāciju, nostiprina muskuļus, uzlabo stāju un pašsajūtu.
Vingrošana ir vidējas intensitātes. Nostprinās dziļo muskulatūru, uzlabos stāju, koordināciju un fizisko sagatavotību.
Individuālie treniņi ir piemēroti sportistiem, pirms sporta sezonas uzsākšanas, sacensību laikā, pēc sacensību sezonas, pēc traumām un operācijām palīdzot atgriezties sportā.
It sevišķi piemērots sportistiem pēc traumu periodā, kad jāatgriežas treniņos un aktīvā sportā, bet ir nepieciešama individuāla pieeja konkrētajam sportistam un viņa sporta veidam, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos sportā. Priekšrocība, ka treniņus vada fizioterapeits - tā ir terapija un treniņš vienlaicīgi.
Individuālie treniņi ir piemēroti augstas intensitātes treniņu piekritējiem, kas vēlas vingrot individuāli. Treniņi uzlabo fizisko pašsajūtu, veselību, izturību.
Treniņus vada fizioterapeite Liene un trenere Kristīne,
Ergonomikas konsultācijas un vingrojumu kompleksa sastādīšana pēc traumām, operācijām.
Piemērotu vingrojumu kompleksa izstrādāsāna, lai atgūtu darba spējas un atgrieztos ikdienas aktivitātēs.
Konsultējam darba vietās, lasam lekcijas, iesakam piemērotāko risinājumu, vingrojumus.
Ārstnieciskā vingrošana bērniem ir īpaši pielāgotu vingrojumu komplekss, ko vada kvalificēts fizioterapeits. Šie vingrojumi tiek izstrādāti, lai novērstu vai mazinātu dažādas bērna veselības problēmas, kā arī veicinātu viņa fizisko attīstību.
Kad bērnam var būt nepieciešama ārstnieciskā vingrošana?
Mūsu pakalpojumi:
Fizioterapija, konsultācija, teipošana.
Fizikālā terapija.
Osteopāta konsultācija.
Ārstnieciskā vingrošana individuāli un grupās.
Ārstnieciskā masāža.
Klasiskā masāža, relaksējošā masāža.
Banku masāža.
Grūtnieču masāža.
Enerģētiskā masāža.
Ajūrvēdas masāža.
Limfodrenāžas masāža manuālā un gaisa zābaki.
Gua sha masāža.
Sporta masāža ar trigerpunktu izstrādi.
© Fizioterapijas centrs "ALA[K]RIS", 2017 - 2024